fbpx
fotograf Żary,  sesja lifestyle,  sesja narzeczeńska,  sesja par,  sesja w plenerze,  sesja zakochanych

Sesja zakochanych – Martyna i Maciek

Martyna i Maciek, czyli piękna sesja zakochanych. Lubię, kiedy pogoda płata tak pozytywne figle i w środku zimy pada śnieg. Jakkolwiek to brzmi, dla wielu z nas taka ilość śniegu, biorąc pod uwagę poprzednie zimy, jest niemałą niespodzianką.  Ta sesja miała się odbyć w jakiś wiosenny wieczór w plenerze. Cudowny traf chciał, że udało nam się spotkać już zimą. Dosłownie. W zimny, niedzielny poranek, dokładnie tydzień przed walentynkami. W samym środku pięknego lasu, zasypanego śniegiem. Kiedy palce trzymające aparat odmawiały posłuszeństwa, kiedy łzy z zimna same cisnęły się do oczu…

Sesja zakochanych

Zaczęłam od pogody, ale chciałam o miłości. Musicie wiedzieć, że Martyna z Maćkiem to para sportowców, co od początku dobrze wróżyło temu spotkaniu.  Rzadko, naprawdę rzadko się zdarza, żeby pierwsze zdjęcie wykonane podczas sesji, nie trafiło do przysłowiowego kosza. Bo sesja zakochanych to nie jest łatwe zadanie, chociaż osobiście uwielbiam spotkania z parami. Na ogół te pierwsze chwile są dopiero rozgrzewką, rozluźnianiem szelek, poznawaniem siebie.  Z Martyną i Maćkiem było zupełnie inaczej. Już od pierwszego zdjęcia wiedziałam, że to będzie piękne spotkanie. Że chemia, która jest między nimi rozgrzeje atmosferę, a w gorszym przypadku stopi cały śnieg dookoła. A tak serio, to bardzo cieszy, kiedy spotka się takich zakochańców. Wpatrzonych w siebie, takich, którzy nawet przy pierwszej wspólnej sesji, zachowują się tak naturalnie i na luzie.

Najpiękniejsze wspomnienia

Oglądam te zdjęcia i już nie mogę się napatrzeć, choć momentami robi mi się zimno, na same tylko wspomnienie. Z pewnością warto było lekko zmarznąć, trochę się nakucać i nabiegać, żeby obejrzeć takie efekty. Jak często będziemy mieć tak piękną zimę, tego nie wie nikt, ale Martyna i Maciek na pewno będą mieli przecudną pamiątką z tego spotkania.

Makijaż Martyny wykonała Dominika Sereda. Więcej efektów jej pracy znajdziecie tutaj

Jeśli macie ochotę na podobną sesję lub chcielibyście sprezentować voucher bliskim osobom, zerknijcie tutaj.

 

 

Możliwość komentowania Sesja zakochanych – Martyna i Maciek została wyłączona